Szkoła Mała Słońca
[fancy_heading h1=”0″ title=”XXVIII WOŚP”][/fancy_heading]

Huczna Osiemnastka w Małej Słońcy

[hr height=”30″ style=”dots” line=”default” themecolor=”1″]

Finały WOŚP w Małej Słońcy osiągnęły pełnoletność. Jak przystało na 18- ste urodziny – impreza zapowiada się hucznie, bo jest co świętować. Będą żywiołowe występy taneczne uczniów kl. VI i IV. Swój program artystyczny przygotowali też uczniowie kl. I. Klasa III przedstawi nam piękne Jasełka.

Nie zabraknie też gościnnych wokalnych występów: 18 letniej Nikoli Wiśniewskiej wraz z młodszym bratem Jakubem. Zaprezentuje się też K. Elszowski z zespołem instrumentalnym. Oczywiście nie obędzie się bez gorączki licytacyjnej, na której wystawiona zostanie m.in. piłka siatkowa z autografem czołowego, brazylijskiego siatkarza pseudonim “Giba” oraz kubki i gadżety orkiestrowe.

Przewidujemy też smaczny poczęstunek oraz “fotobudkę” jak przystało na dobrą osiemnastkę.

Zapraszamy 12 stycznia 2020 na godz. 16.00 na wspólną orkiestrową zabawę do Zespołu Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy.