Zarządzenie Nr 2/2022 w sprawie czasowego zawieszenia zajęć
21 stycznia 2022
Zarządzenie Nr 3/2022 w sprawie czasowego zawieszenia zajęć na sytuację epidemiologiczną
26 stycznia 2022
Zarządzenie Nr 2/2022 w sprawie czasowego zawieszenia zajęć
21 stycznia 2022
26 stycznia 2022

Spektakl “Elsa w krainie lodu”

"Elsa w krainie lodu"

19 stycznia naszą szkołę odwiedził Teatr Profilaktyczny “MAGIK” ze spektaklem “Elsa w krainie lodu”.

Głównym celem przedstawienia było wprowadzenie dzieci w świat wartości takich jak: przyjaźń, dobro, życzliwość, bezinteresowna pomoc słabszym. Śledząc losy księżniczki dzieci dowiedziały się jak można ciekawie spędzać czas zimą, uświadamiając sobie jednocześnie jakie zagrożenia dla zdrowia niosą za sobą niewłaściwe zachowania czy też nieodpowiednio dobrany strój. Przedstawienie było bardzo dobrą lekcją dobrego i bezpiecznego zachowania.