Mała Słońca

Drodzy Uczniowie klas 7-8,

Jak wiecie w bieżącym roku szkolnym uczestniczymy w ogólnopolskim projekcie „Przystań w sieci”, mającym na celu wzbogacenie naszej wiedzy na temat odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Wśród Was jest kilka osób, które aktywnie uczestniczą w projekcie i z pozytywnym wynikiem kończą kolejne kursy e-learning. Tym osobom bardzo dziękuję za zaangażowanie. Niestety większość z Was nie ukończyła jeszcze ani jednego z sześciu kursów.

Kochani, zachęcam Was do zapoznania się z materiałami i do udziału w kursach. Znajdziecie tam na prawdę ciekawe, wartościowe i aktualne informacje. Wiem, bo też ukończyłam sześć kursów e-learning, tylko w wersji dla nauczycieli.

Słyszałam, że pytacie o certyfikaty. Otóż, otrzymamy je, gdy co najmniej 20 uczniów ukończy przynajmniej jeden kurs e-learning. Jeszcze raz gorąco zachęcam Was do udziału w projekcie.

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena Masa