11.10.2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i wychowawcom za trud wkładany w ich edukację oraz złożyli życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Inscenizacja prezentowała zawód nauczyciela w oczach uczniów w krzywym zwierciadle ze szczyptą dobrego humoru. Następnie pan dyrektor Marceli Kwiatek złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły oraz wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom i panu woźnemu. Nagrodę Wójta Gminy Subkowy przekazał na ręce pani Haliny Huk – Kolegi przedstawicielka Urzędu Gminy pani Justyna Dziak. Nagrodzeni zostali także uczniowie z klas I – III za zajęcie miejsc i wyróżnień w międzyszkolnym konkursie “Nauczyciel oczami ucznia”.