Wyjazd klasy VIII na Dzień Otwarty do ZSCKR w Swarożynie

8 marca klasa VIII wybrała się na Dzień Otwarty do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. S.Staszica w Swarożynie. Na miejscu czekało ich mnóstwo atrakcji mdz.in. chętni mogli poprowadzić ciągnik, (oczywiście pod bacznym nadzorem instruktora), zwiedzali warsztat mechaniczny, oglądali zapasy w wykonaniu uczniów ze szkoły w Swarożynie, wysłuchali prelekcji na temat rolnictwa, własnoręcznie ozdabiali ciasteczka, zwiedzali internat. Ponadto atmosfera panująca w szkole w Swarożynie była niesamowita, wszyscy byli bardzo otwarci, mili i chętni do pomocy. Organizacja tego dnia to majstersztyk na najwyższym poziomie, każdy szczegół był dokładnie zaplanowany. Uczniowie tej szkoły ujęli nas wysoką kulturą osobistą i elokwencją. Oby więcej takich Dni Otwartych ! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom ZSCKR w Swarożynie. Było na prawdę super i bardzo nam się u Was spodobało :))