Wyniki konkursu plastycznego “NIEDZIELA JEST BOSKA” A Ty jak spędzasz niedzielę?

Dnia 16 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Panią Natalię Ossowską, przedstawicielkę Stowarzyszenia “Rodziny Kolpinga w Subkowach”. Pani Natalia wręczyła nagrody i dyplomy uczniom wyróżnionym w konkursie plastycznym “NIEDZIELA JEST BOSKA” A Ty jak spędzasz niedzielę? Podziękowanie za przygotowanie dzieci do konkursu otrzymały Pani Joanna Krukar, wychowawczyni klasy II i Pani Maria Sinkiewicz, wychowawczyni klasy V. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje 🙂