DZIEŃ CHŁOPAKA

W dniu 3 października 2017 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Było dużo konkurencji takich jak quizy, w których sprawdzano wiedzę chłopaków o dziewczynach oraz o kosmetykach. Okazało się, że wielu z naszych kolegów posiada znikomą wiedzę na te tematy, a przykładem na to jest fakt, że lampę do paznokci hybrydowych nazywali drukarką lub wejściem USB :))) Były też inne konkurencje jak np.; kto szybciej zawiąże krawat, kto pierwszy zje marchewkę zawieszoną na sznurku klęcząc, kto z największą gracją przejdzie się w szpilkach. Konkurencja “makijaż” polegała na tym, że z każdej klasy wybrano jednego chłopaka, który potem wybierał dziewczynę i ją malował. Każdy z nich spisał się na medal.

Następnie rozdawaliśmy prezenty i składaliśmy chłopakom życzenia. Później bawiliśmy się na fajnej dyskotece przy ulubionych piosenkach chłopaków. Nasi koledzy dostali też po balonie, w środku którego napisane były imiona ich przyszłych żon. Chłopacy byli pod wrażeniem. Chyba im się podobało ;))

Dziewczyny z klas 4 – 7