Karta wspomnień : Śladami Piastów… z Małej Słońcy do Wielkopolski
19 czerwca 2018
„Trzymaj Formę” – ogólnopolski program promujący zdrowy styl życia
26 czerwca 2018
Karta wspomnień : Śladami Piastów… z Małej Słońcy do Wielkopolski
19 czerwca 2018
„Trzymaj Formę” – ogólnopolski program promujący zdrowy styl życia
26 czerwca 2018

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/18

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 rozpoczął pan dyrektor witając serdecznie wszystkich przybyłych gości oraz całą społeczność szkolną. Następnie klasa III zaprezentowała występ artystyczny. Po części artystycznej pan dyrektor wspólnie z wychowawcami klas i przewodniczącym Rady Rodziców wręczył nagrody i dyplomy dla uczniów  kl. I – III, którzy wyróżnili się pod względem nauki i zachowania oraz dla uczniów kl. IV – VII, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwo z paskiem.

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI I NAGRODZENI:

kl. I – Wiktoria Durczak, Agnieszka Kulwińska, Jan Andrzejczak

kl. II – Gracjana Gębczyk, Sandra Szela, Julia Loduchowska, Julia Meller, Agata Cheda

kl. III – Daria Czaplicka, Wiktor Kukczyński

kl. IV – Sandra Arendt, Małgorzata Makowska, Zuzanna Ellert, Magdalena Tomczyk, Lena Szella, Filip Gralla, Aleksander Musiał, Jakub Masa

kl. V – Kinga Janaszek, Olga Śliwa, Mikołaj Szella, Jakub Wiśniewski

kl. VI – Julia Loduchowska, Monika Jasińska, Wiktoria Maza, Agata Rewers, Amelia Domke, Piotr Makowski, Kacper Cisewski

kl. VII – Dominika Mienik, Oliwia Obremska, Szymon Tomczyk, Filip Orlikowski

Pani Justyna Dziak, inspektor do spraw oświaty wręczyła uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Subkowach. Ponadto Dominika Loduchowska z kl. VI, Monika Jasińska z kl. VI i Jakub Wiśniewski z kl. V otrzymali stypendia przyznane przez Wójta Gminy Subkowy pana Mirosława Murzydło. Następnie pan dyrektor odczytał list gratulacyjny dla Państwa Loduchowskich. W dalszej części spotkania pani Renata Kołodziejczyk, emerytowana nauczycielka matematyki została odznaczona medalem za swoje zasługi dla Gminy Subkowy. Po części oficjalnej swoje talenty wokalne i instrumentalne zaprezentowało kilkoro uczniów z kl. V i VI, których do występu przygotowywał pan Zdzisław Świtala. Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami. Uroczystość tradycyjnie zakończyła msza święta.