Bajkowe lekcje w klasie pierwszej
Wigilia Szkolna – harmonogram

Szkoła Przyjazna Uczniom i Rodzicom

Szanowni Rodzice, Przyjaciele szkoły,

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła wygrała w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez Dziennik Bałtycki – SZKOŁA NA MEDAL i uzyskała tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i rodzicom szkoły w powiecie!

Otrzymaliśmy pamiątkowy medal Marszałka Województwa Pomorskiego i dyplom za zajęcie I miejsca w powiecie tczewskim w kategorii SZKOŁA NA MEDAL w plebiscycie “Nauczyciel i Szkoła na medal 2018” oraz awansowaliśmy do wojewódzkiego finału plebiscytu.

Sama nominacja do tego konkursu była dla nas dużym zaskoczeniem, wyróżnieniem i niesamowitą niespodzianką. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę swoim głosem. Dziękujemy za ogrom życzliwości, sympatii i zaangażowania ze strony rodziców uczniów, przyjaciół szkoły i innych osób, które uznały, że nasza szkoła zasługuje na tak wspaniałe wyróżnienie. Postaramy się, aby przyznane wyróżnienie stało się dla nas dodatkową motywacją na rzecz podnoszenia jakości pracy szkoły i budowania przyjaznej uczniom i rozwojowi szkoły atmosfery.

Uczniowie i Pracownicy szkoły