„JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI…”
14 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na uczniów” dzieci z klasy I.  Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci z klasy I zaprezentowały  swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych na uroczystość rodziców i gości. Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonał dyrektor szkoły pan Marceli Kwiatek. Każdy uczeń złożył też odcisk swego palca na pamiątkowym akcie, który zawiśnie na ścianie w klasie I. Każdy pierwszak otrzymał upominki przygotowane przez rodziców. Poza tym każdemu został wręczony Akt Pasowania na Ucznia. Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie i dzieci udały się na poczęstunek. Pani Wioletta Rychłowska, mamusia Laury upiekła smaczny tort specjalnie z okazji tej uroczystości :))  Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka :))